با گوش دادن به آهنگ قیمت شیبا رو بالا ببر

آهنگ گوش کنید، به توکن‌سوزی “shiba Inu” کمک کنید و قیمتش رو بالاببرید. به همین سادگی!

“استیون کوپر” (سرمربی و بازیکن فوتبال انگلیس) در صفحه توییتر خود نوشت:

«برای افراد تازه وارد و مبتدی درزمینه ارزهای دیجیتال، پلتفرم‌های موسیقی ایجاد کردیم تا افراد در حین پیداکردن و گوش دادن به موسیقی‌های جدید، شیبااینو را بسوزانند.»

گوش دادن به موسیقی چگونه می‌تواند SHIBA را بسوزاند؟

با گوش دادن به آهنگ توکن سوزی شیبااینو کنید.

هرزمانی که یک شنونده، پلتفرم‌های موسیقی را گوش میدهد، تا ۲۰ درصد حق امتیاز برای “شیبااینو” ثبت می‌شود. شاید بسیاری ازشما متوجه نشدید که این سوزاندن چگونه است و چه ارتباطی با افزایش ارزش بازار دارد. اول باید ببینیم سوزاندن چیست و چرا برای شیبااینو، مفید است!

ارزش بازار ارزهای دیجیتال مانند هرچیزی در بازار امروزی، براساس عرضه و تقاضا در نوسان است. به عنوان مثال: ۱۰۰توپ بیس بال با امضای “بیب روث” ( یک بازیکن بیسبال حرفه‌ای آمریکایی) وجود دارد که ارزش هرکدام ۲۵۰۰ دلاراست، اگر ۵۰ عدد ازاین توپ‌های بیس بال ازبین بروند، عرضه موجود را به نصف کاهش می‌دهند و به نوبه خود باعث افزایش ارزش آن می‌شود. یعنی از۱۰۰ توپ، ۵۰ توپ باقی می‌ماند. به طورمشابه، امروزه مقدار محدودی ارز شیبااینو درگردش است، زیرا این کوین‌ها سوزانده می‌شوند، عرضه کاهش می‌یابد و درنهایت منجر به افزایش ارزش کوین‌های باقی مانده می‌شود. این ارزشی که افزایش یافته، به طورطبیعی تقاضا را افزایش می‌دهد و به نوبه خود باعث افزایش ارزش هرکوین شیبااینو می‌شود.

شیبااینو و موسیقی

ما با هنرمندانی در جامعه‌ی شیبااینو همکاری می‌کنیم که برای هرآهنگ دیجیتالی پخش شده در پلتفرم‌ها، هزینه بسیارکمی دریافت می‌کنند سپس، به‌وسیله آن شیبااینو را خریداری می‌کنند که بلافاصله به کیف پول ارسال می‌شود (جایی که کوین‌ها سوزانده می‌شوند و از چرخه خارج می‌شوند.) این عمل باعث کاهش عرضه و افزایش ارزش و تقاضا می‌شود. به همین سادگی!

توکن‌سوزی شیبا اینو

همانطورکه گفتیم، توکن‌سوزی شیبااینو باهدف خارج کردن بخشی از عرضه شیبااینو از دسترس و افزایش توکن‌های در دسترس انجام می‌شود. در ابتدا برنامه مشخصی برای توکن‌سوزی شیبااینو وجود نداشت، اما اتحاد انجمن کاربران این میم کوین، یعنی ارتش یک میلیون نفری “شیباارمی” دست بردار نیست.

نحوه سهیم‌شدن دربرنامه توکن‌سوزی شیبااینو

اجرای کمپین‌های هنری باهدف حمایت از افراد یا موسسات، اتفاق جدیدی نیست. پیش از این نیز شاهد انتشار تعداد زیادی آلبوم‌آهنگ باهدف اختصاص بخش یا کل درآمد حاصل از آن به امور خیریه بوده‌ایم. برای دسترسی به این برنامه، هیچ محدودیتی وجود ندارد؛ مردم می‌توانند بدون نیاز به ثبت نام و خرید ارز شیبااینو، دربرنامه توکن‌سوزی شرکت کنند و به ازای هرموزیک، تعدادی توکن شیبااینو بسوزانند.

اما شرکت (Bigger Entertainmen) کارمتفاوتی انجام داد و درآمد را به توکن‌سوزی شیبااینو اختصاص داد.

 ۱-درقدم اول به وب سایت (https://www.biggerentertainment.com/shib) بروید. بعد ازاسکرول به پایین صفحه، روی یکی از سرویس‌ها مثلا “اسپاتیفای” کلیک کنید.

نحوه سهیم شدن در برنامه توکن سوزی شیبااینو

۲-پس از ورود به اسپاتیفای یا سرویس پخش موزیک دیگری که در وب‌سایت انتخاب کرده اید، باید به آهنگ های پلی‌لیست نمایش داده شده گوش بدهید تا بتوانید سهمی در توکن‌سوزی شیبااینو داشته باشید.

نحوه سهیم شدن در توکن سوزی شیبااینو

آهنگ های موجود در لیست‌پخش ممکن است تغییرکنند و همچنین هنرمندان و ژانرهای جدید به صورت هفتگی به لیست پخش اضافه شوند.سوزاندن شیبااینو می‌تواند هرماه ادامه پیداکند تاقیمت آن به ۰.۰۱دلار برسد.

آیا شما توکن شیبا رو دارید؟ افزایش قیمت اون چقدر براتون اهمیت داره؟ شما میتونین به راحتی آهنگ موردعلاقه‌تون رو پلی کنین و ارزش کیف پول خودتونو بالا ببرین!

۴.۵/۵ - (۳۹ votes)
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.