پایان توکن ارباب حلقه‌ها، JRR

توکن JRR با مضمون ارباب‌حلقه‌ها، در پی اقدامی قانونی توسط بنیاد نویسنده فقید انگلیسی جان رونالد روئل تالکین نویسنده داستان ارباب حلقه ها که در

توکن JRR با مضمون ارباب‌حلقه‌ها، در پی اقدامی قانونی توسط بنیاد نویسنده فقید انگلیسی جان رونالد روئل تالکین نویسنده داستان ارباب حلقه ها که در سال ۱۹۷۳ درگذشت، مسدود شد.

این رمز ارز در ماه آگوست با موجودی ۱۹تریلیون در بایننس اسمارت‌چین صادر شد و تنها در اختیار ۵۱۰ آدرس قرار داشت.

وکیل بنیاد، استیو مایر این پرونده را “پرونده نقض آشکار” اعلام کرد و گفته‌ است “خوشحالیم که با نتایج رضایت بخشی به پایان رسید.”

طبق توافق جنسن قول داده است هرگونه محتوایی که حقوق تجاری JRR Tolkien و مالکیت معنوی مرتبط با ارباب حلقه‌ها و هابیت را نقض می‌کند حذف کند.او همچنین موافقت کرد که جریمه هم پرداخت می‌کند اما مقدار آن مشخص نیست.

این اتفاقات پس از آن‌ صورت گرفت که بنیاد با شکایت به سازمان جهانی مالکیت معنوی (WIPO) نسبت به تغییر نام وبسایت “jrrtoken.com” در۱۰ آگوست موفق شد.

پس از این حکم جنسن (توسعه دهنده توکنJRR) نام دامنه را به “thetokenofpower.com” تغییر داد. بااین حال، طبق گفته‌های Tolkien’s Estate، وبسایت همچنان شامل تصاویری از حلقه‌ها سوراخ‌های هابیت و جادوگری با شباهت چشمگیر به گندالف است.

JRR

یک توکن برای فرمانروایی بر تمام توکن‌ها. توکنی که آن را استخراج نمی‌کنید. یک توکن دارای قدرت تمام توکن‌ها که در بازاریابی تمام آنها را شکست می‌دهد.

وکلای جنسن مدعی شدند که نام دامنه با علامت تجاری JRR Tolkien یکسان نیست زیرا حاوی حروف اضافه “L” و”I” نیست و متفاوت تلفظ می‌شود. همچنین مدعی شدند نام دامنه مخفف Journey through Risk to Reward است و jrrcrypto.com در دسترس نیست.

با این‌حال آن‌ها نتوانستند جان سوینسون عضو WIPO را متقاعد کنند او گفت: “این وبسایت به‌وضوح  یک سرمایه‌گذاری تجاری هوشمندانه است اما طنز نیست”. همچنین اضافه کرد:

بنیاد تالکین در خصوص سوءاستفاده نهادهای بدون مجوز از اسم جی آر آر تالکین و محتوای آثار هنری وی بسیار مراقب و هوشیار است.

منبع: cointelegraph

با ریزش قیمت‌ها، بازار همچنان سرمایه می‌گیرد

کاردانو از ۲۰ میلیون تراکنش فراتر رفت – پیشروی قاتل اتریوم

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.