اخبار شبانگاهی

اخبار پربازدید

اخبار شبانگاهی

بنیانگذار کاردانو توضیحاتی درمورد توکن سوزی این بنیاد ارائه می‌دهد.

بنیانگذار کاردانو درباره چرایی عدم توکن سوزی این بنیاد توضیح می‌دهد

وی در توییتی خاطر نشان کرد که هیچ ذخیره رویایی ای از توکن وجود ندارد و بنیاد کاردانو مجبور است برای سوزاندن، بخشی از توکن‌ خود دارندگان گرفته و سوزانده شود.

همچنین وقتی از هاسکینسون در مورد چگونگی سوزاندن توکن‌ها توسط سایر جوامع ارزهای دیجیتال پرسیده شد، هاسکینسون توضیح داد که این توکن‌ها معمولاً دارای «مقدار بزرگی هستند که بنیانگذاران آن را کنترل می‌کنند» و سپس از آن برای «دستکاری قیمت در دوره‌های نقدینگی پایین‌تر» با از بین بردن ذخیره‌شان استفاده می‌کنند.

 

حرکت شیبا اینو بر خلاف روند بازار؛ افزایش ۴ درصدی این رمزارز

حرکت شیبا اینو بر خلاف روند بازار؛ افزایش ۴ درصدی این رمزارز

در طول این هفته، بازار کریپتو تسلیم فشار فروش شده بود. این فشار مسیر بازار را تغییر داد زیرا قیمت بسیاری از ارزهای دیجیتال بزرگ سقوط کرد. با این حال، میم کوین شیبا اینو [SHIB] ممکن است آیین پیروی آلت کوین‌ها از حرکت بیت کوین [BTC] را نادیده گرفته و برای خود دیگی به بار داشته باشد.

 

معاملات نهنگ شیبا اینو به اوج خود در ۴ ماه گذشته رسید

در حالی که نقاط عطف آن کمتر گزارش شده است، میم کوین توانسته مبارزه مناسبی با خرس‌ها داشته باشد. SHIB در آخر هفته به میزان قابل توجهی افزایش یافت و آخرین بار چهار ماه پیش به سطحی رسید.

SHIB مقاومت را می‌شکند

پس از سقوط از سطح ۰.۰۰۰۰۲ دلار در ماه می، SHIB در زیر منطقه مقاومت بحرانی ۰.۰۰۰۰۱۳ دلار تثبیت شد. تلاش برای رسیدن به این منطقه با رد تهاجمی مواجه شده بود. در نتیجه، SHIB از ۱۱ مه به طور مداوم زیر سطح معامله شده بود.

 

متیک و فانتوم به دنبال حرکت در جهت مخالف روند هستند

MATIC در آخر هفته بیش از ۱۳ درصد رشد داشته است.
در همین حال، FTM تقریباً ۴.۴ درصد کاهش یافته است.
هر دو توکن به دنبال ادامه روند در جهت مخالف هستند.

متیک و فانتوم آماده برای فرار

MATIC از شتاب صعودی قابل توجهی برخوردار بوده و از ابتدای جلسه معاملاتی روز شنبه نزدیک به ۱۳ درصد افزایش یافته است. صعود به آن اجازه داد تا از یک مثلث صعودی که در نمودار چهار ساعته آن در اواخر جولای ایجاد شده بود، خارج شود. فشار خرید بیشتر می‌تواند به Polygon کمک کند تا بر اساس ارتفاع محور Y الگو، یک روند صعودی ۲۷ درصدی به سمت ۱.۲۵ دلار داشته باشد.

با این حال، نشانگر ترتیبی Tom DeMark (TD) سیگنال فروش را در همان چارچوب زمانی ارائه می‌دهد. شکل گیری نزولی به صورت یک کندل سبز سبز ایجاد شد که نشان دهنده اصلاح یک تا چهار کندل است. افزایش سود می‌تواند منجر به نزول به ۰.۹۸ دلار یا ۰.۹۵ دلار قبل از ادامه روند صعودی شود.

فصل جدید تجارت خارجی در ایران با رمزارز

همچنین تا پایان شهریور ماه، استفاده از رمز ارزها و قراردادهای هوشمند به صورت گسترده در تجارت خارجی با کشورهای هدف عمومیت خواهد یافت.

 

 

بررسی بازار رمزارزها در یک نگاه

  • قیمت بیت کوین حمایت ۲۲۵۰۰ دلاری را حفظ کرده است.
  • اتریوم بالای ۱۶۰۰ دلار بهبود یافت و XRP به زیر ۰.۳۷۲ دلار رسید.
  • ETC یک رالی تازه آغاز کرد و بیش از ۱۰ درصد صعود کرد.

قیمت بیت کوین نزدیک به منطقه حمایتی کلیدی ۲۲۵۰۰ دلار معامله شد و دوباره به سمت بالاتر حرکت کرد. BTC در حال حاضر (۰۴:۱۲ UTC) نزدیک به ۲۲۹۰۰ دلار تثبیت می‌شود و در یک روز بدون تغییر است و تقریباً ۸٪ در یک هفته افزایش می‌یابد.

به طور مشابه، اکثر آلتکوین‌های اصلی سطوح پشتیبانی کلیدی را در اختیار دارند. ETH بالای ۱۵۵۰ دلار باقی ماند و بالاتر رفت. XRP نتوانست بالاتر از سطح ۰.۳۷ دلار باقی بماند. ADA به بالای منطقه محوری ۰.۵۰ دلار بازگشته است.

 

مروری کلی بر بازار امروز رمزارزها

به طور مشابه، اکثر آلتکوین‌های اصلی اصلاح کمتری دارند. اتریوم تلاش کرد تا بالای ۱۷۵۰ دلار باقی بماند و زیر ۱۷۰۰ دلار اصلاح شد. XRP نتوانست ناحیه مقاومت ۰.۴۰ USD را حفظ کند. ADA ممکن است حرکت دیگری به سمت مقاومت ۰.۵۵ USD انجام دهد.

بیت کوین با بازار نزولی می‌جنگد

اوایل این هفته، پس از افزایش ۷۵ واحدی نرخ بهره بانک فدرال رزرو، دولت بایدن تایید کرد که کشور وارد رکود فنی شده است. پس از کاهش تولید ناخالص داخلی کشور در دومین سه ماهه متوالی، وضعیت بدتر شد. با این حال، بازار ارزهای دیجیتال در مدت مشابه بین ۲۶ جولای و زمان انتشار بیش از ۱۲۴ میلیارد دلار بهبود یافت.

بیت کوین از نشانه‌های افزایشی گسترده‌تر بازار سود برد. قیمت این رمزارز از ۱۹ هزار دلار به ۲۰ هزار دلار افزایش یافت و در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۲۳۹۱۹ دلار معامله شد.

در همین حال سطح فیبوناچی بیت کوین به ۲۳.۶ درصد رسیده است که می‌تواند پشتوانه خوبی برای رشد این رمز ارز باشد.

سایه خرس‌ها روی سر بازار رمزارز؛ ضرر دوباره بیت کوین و آلت‌کوین‌ها

سایه خرس‌ها روی سر بازار رمزارز؛ ضرر دوباره بیت کوین و آلت‌کوین‌ها

بیت کوین ۳ درصد کاهش یافت و زیر ۲۱۵۰۰ دلار معامله شد.
اتریوم به زیر ۱۴۵۰ دلار کاهش یافت، XRP به پشتیبانی ۰.۳۲ دلار نزدیک می‌شود.
ADA و SOL تقریبا ۵ درصد کاهش یافته اند.
قیمت بیت کوین ضررهای خود را به زیر سطح ۲۲۵۰۰ دلار افزایش داد و به زیر ۲۱۵۰۰ دلار کاهش یافت. در حال حاضر این رمزارز درست زیر ۲۱۲۰۰ دلار معامله می‌شود و بیش از ۳ درصد در یک روز و ۵ درصد در یک هفته کاهش یافته است.

به طور مشابه، اکثر آلت‌کوین‌های اصلی در حال حرکت پایین‌تر هستند. اتریوم‌ (ETH) زیر سطح حمایت ۱۴۵۰ دلار معامله شد. ریپل (XRP) ممکن است به زودی از پشتیبانی ۰.۳۲ USD دوباره بازدید کند. آدا (ADA) حمایت ۰.۴۶۵ USD را تجربه کرد.

روند وام دهی کریپتو رو به افزایش است

رکود فعلی بازار را با رکودهای قبل مقایسه نکنید؛ بازار تحت فشار های کلان اقتصادی است

آلن لین، مدیر اجرایی بانک سیلورگیت (Silvergate) که یک بانک متمرکز بر ارز دیجیتال است، گفت: بازار نزولی در دارایی‌های دیجیتال با صرافی‌ها و وجوه ارز دیجیتالی که احتمالاً برای چندین فصل متضرر می‌شوند، به پایان نرسیده است.

او همچنین با اشاره به نرخ بهره خاطر نشان کرد که سرمایه گذاران نباید کاهش قیمت فعلی کریپتو را با رکود قبلی مقایسه کنند، زیرا دارایی‌های دیجیتال تحت فشارهای کلان اقتصادی مانند افزایش نرخ بهره هستند.

لین تصریح کرد که بانک به افزایش وام‌های بیت کوین خود ادامه می‌دهد و افزود که این “تقریبا از بهترین فرایند وام‌دهی است که تا به حال انجام داشته ایم.”

در ماه می، Silvergate یک وام ۲۰۵ میلیون دلاری به MicroStrategy مایکل سایلر برای خرید بیت کوین بیشتر ارائه کرد.

 

...

تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.