STO چیست؟

STO به معنای ارائه توکن امنیتی است. این تقریباً همان پیشنهاد اولیه سکه یا ICO است و برای سرمایه گذاران توکن یا سکه‌های رمزنگاری صادر می‌شود که نشان دهنده سرمایه گذاری آن‌ها می‌باشد.

برخلاف ICO، توکن‌های امنیتی قراردادهایی برای سرمایه گذاری هستند. این توکن‌ها دارای ویژگی‌های امنیتی هستند که قابل مذاکره و ابزارهای مالی قابل معامله و نشان دهنده ارزش واقعی پول هستند.

STO‌ها توسط دارایی‌های واقعی پشتیبانی می‌شوند. STOها نیز به عنوان راهنمای تجارت نیز شناخته می‌شوند.

از طرف دیگر، ICO از لحاظ فنی هیچ وثیقه ای دریافت نکرده است. صادرکنندگان سعی می‌کنند از طریق الزامات نظارتی ادعا کنند که توکن‌های آنها ابزاری مخالف امنیت است.

بیشتر بخوانید: عرضه اولیه سکه یا ICO چیست؟

درک اکوسیستم ارائه دهنده امنیت:

اگر شرکتی تصمیم بگیرد که نشانه‌های امنیتی را برای سرمایه گذاران از سهام و تجارت خود فراهم کند، باید از این گزینه‌ها کمک بگیرد:

Lega:

این بخش اطمینان حاصل می‌کند که STO کاملاً سازگار است. شرکت باید در سیستم‌های نظارتی موجود و چارچوب‌های کشور کار کند. عدم انجام این کار می‌تواند تنظیم کنندگان را در تعطیل کردن پروژه‌هایی که مطابقت ندارند، تحریک کند.

Issuance Platform (برنامه صدور):

این بخش برای اینکه بتواند رمزهای امنیتی را آزاد کند و مورد توجه سرمایه گذاران قرار گیرد استفاده می‌شود.

شرکت باید به دنبال کمک و پشتیبانی از سیستم عامل صدور، به ویژه برای امنیت توکن باشد. آنها بسیاری از سیستم عامل‌های صدور پیشرو در خارج هستند، بنابراین اطمینان حاصل کنید که با معتبرترین آنها متعهد شوید.

Custodian (حضانت):

تقاضای حضانت در دوران STOs آشکارتر می‌شود. بنابراین شرکت‌های صادر کننده باید به خصوص از نظر نگهداری توکن‌های دیجیتالی خود از متولی بازاریابی کمک و پشتیبانی کنند. خدمات حضانت معمولاً توسط صرافی‌ها و سیستم عامل‌های STO برای صدور متولی ارائه می‌شود.

exchange (مبادلات):

شرکت‌های صادر کننده STO فقط می‌توانند توکن‌های خود را در مبادلات تنظیم شده لیست کنند. همچنین، اینها قطعه ای در بازار به حساب می آیند که در مقایسه با سایر موارد که لیست‌های رمز امنیتی را پشتیبانی می‌کنند، سریع ترین روند را دارند.

مزایای STO:

از نظر متخصصان مالی، STO نسبت به مدل قبلی ICO برای تأمین بودجه شرایط مطلوبی دارد. در ابتدا، STOها سرمایه گذاری‌هایی با ریسک کمتری هستند زیرا از طریق دستورالعمل ها و مقررات فدرال مجاز اجرا می‌شوند.

به طور همزمان، STO هنوز تعداد زیادی از مزایای ICO را از جمله دسترسی آسان و هزینه‌های کمتر شامل می‌شود.

علاوه بر این، از آنجا که اینها تنظیم شده و هدایت می‌شوند، STO‌ها ممکن است راه ورود به سرمایه گذاران نهادی را باز کنند که معمولاً در چرخه گذشته معاملات رمزگذاری سرمایه گذاری نمی‌کردند.

به همین ترتیب یک سیستم اداری نشان می‌دهد که سرمایه گذاران یا متخصصان مالی نگرانی زیادی در مورد کلاهبرداری و پروژه‌های جعلی که باعث آسیب به بازار ICO شده است را ندارند. در یک زمان خاص، ارزیابی شد که ۵/۴ ICO که در سال ۲۰۱۷ کارگردانی کرده بودند کلاهبرداری بودند.

وقتی منابع و دارایی‌های وثیقه دار تبدیل به رمز توزیع شدند، آنها مالکیت جزئی دارایی واقعی را در نظر می‌گیرند که به سرمایه گذاران گزینه‌های بیشتری برای افزایش سبد سهام خود می‌دهند.

این بدان معناست که STOها همچنان فرصت‌هایی را به سرمایه گذاران که زمان زیادی نیست به مدل ICO علاقه مند شده اند، ارائه می‌دهند.

دلایل ارائه رمز امنیتی می‌تواند بازارهای رمزارز را تغییر دهد

با توجه به درخواست کاربران برای بازار با کیفیت رمزارزها، دلایل موجهی برای در نظر گرفتن مدل STO با تأثیرات ماندگار بر اکوسیستم بلاک چین وجود دارد. برخی از این دلایل به شرح زیر است:

Credibility (اعتبار):

پیشنهاد توکن امنیتی که توسط SEC تأیید شده و طبق دستورالعمل‌های فدرال دنبال می‌شود باید با انجام کارهای گسترده از پروژه‌های ارزیابی، فوراً اعتبار کسب کند. این بدان معنی است که سرمایه گذاران حداقل زمان را برای تحقیق در مورد اعضای پروژه صرف می‌کنند.

Investment (سرمایه گذاری)

حداقل مانع ورود، ویژگی جذاب و قابل توجه ICO است. STO در واقع می‌تواند جریان اصلی باشد. این امر افراد بیشتری را قادر می‌سازد تا در پروژه‌های نوپا شرکت کنند که قبلا محدود به سرمایه گذاران خطرپذیر و سرمایه گذاران معتبر نبوده است.

انطباق و مالکیت قابل برنامه ریزی:

طبیعتاً، رمزهای امنیتی معنایی قابل برنامه ریزی دارند. پروتکل‌های انطباق می‌توانند در منبع یا دارایی واقعی قرار گیرند و پس از مدتی اصلاح شوند. این علاوه بر این نشان می‌دهد که هیچ محدودیتی در انواع سیستم‌ها و قوانینی که یک رمز امنیتی می تواند اعمال کند وجود ندارد. مدل ICO فاقد این سطح پیچیدگی است.

این‌ها تنها برخی از مزایای STO است. نرخ موفقیت بالاتر، هزینه‌های کم، افزایش نوآوری و موارد دیگر از دیگر مزایا است.

۴.۲/۵ - (۶ votes)
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به ایران بیت می‌باشد.